Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Latif Koyunsatan
Köşe Yazarı
Latif Koyunsatan
 

Urfa Güncel Yayın Hayatına Başladı

Urfa Güncel Yayın Hayatına Başladı Şanlıurfa haberlerini tarafsız, hızlı ve doğru şekilde öğrenmek için Urfa Güncel yayın hayatına başladı. Bölgesel ve ulusal çapta haberleri doğrudan, hızlı şekilde okurlara ulaştırmak için yayın hayatına başlayan haber sitemiz, haberleri kısa sürede öğrenmenizi sağlıyor. Habercilik yapabilmek için yorum yapmak yerine haberleri olduğu gibi aktarmak, çarpıtma veya farklı gösterme yapmadan okurlara sunmayı temel görüşümüz olarak benimsedik. Logomuzu ebabil kuşu olarak seçtik. Urfa Güncel olarak amacımız; tarafsız ve güncel haberlerimiz ile halkımız aydınlatmak. Ebabil kuşu, özgürlüğüne düşkün olduğu gibi aynı zamanda haksızlıklara karşı da gelmektedir. Yayın politikamız tıpkı ebabil kuşu gibi bu türden haksızlıkların önüne geçerek Urfa kamuoyunu aydınlatmaktır. Haberleri saklamadan, karanlıkta kalan kısımları aydınlatarak Şanlıurfa kamuoyunun nabzını tutmayı amaçlıyoruz. Doğru ve tarafsız haberlere kısa süreler içerisinde ulaşmanızı sağlayarak, haberleri öğrenmenin hakkının herkes için olduğunu da göz önünde tutuyoruz. Güncel haberlerden spora kadar Şanlıurfa’da yaşanan haberler önceliğimizi oluşturuyor. Bunun yanında ulusal ve dünyayı ilgilendiren konuları da yine haber sitemizde bulabilirsiniz. Şanlıurfa sürekli gelişen bir bölge olduğundan yaşananların bölge sakinleri tarafından öğrenilmesi de önem taşıyor. Bölgedeki her türden gündem, spor, siyaset, ekonomik faaliyetleri öğrenebileceğiniz haber sitemiz her zaman güncel içerikleriyle haberi kaynağından öğrenmenizi sağlıyor. Bu sayede Şanlıurfa’da olan bitenleri her zaman öğrenme olanağınız bulunuyor.
Ekleme Tarihi: 28 Ağustos 2021 - Cumartesi

Urfa Güncel Yayın Hayatına Başladı

Urfa Güncel Yayın Hayatına Başladı

Şanlıurfa haberlerini tarafsız, hızlı ve doğru şekilde öğrenmek için Urfa Güncel yayın hayatına başladı. Bölgesel ve ulusal çapta haberleri doğrudan, hızlı şekilde okurlara ulaştırmak için yayın hayatına başlayan haber sitemiz, haberleri kısa sürede öğrenmenizi sağlıyor.

Habercilik yapabilmek için yorum yapmak yerine haberleri olduğu gibi aktarmak, çarpıtma veya farklı gösterme yapmadan okurlara sunmayı temel görüşümüz olarak benimsedik. Logomuzu ebabil kuşu olarak seçtik.

Urfa Güncel olarak amacımız; tarafsız ve güncel haberlerimiz ile halkımız aydınlatmak. Ebabil kuşu, özgürlüğüne düşkün olduğu gibi aynı zamanda haksızlıklara karşı da gelmektedir. Yayın politikamız tıpkı ebabil kuşu gibi bu türden haksızlıkların önüne geçerek Urfa kamuoyunu aydınlatmaktır.

Haberleri saklamadan, karanlıkta kalan kısımları aydınlatarak Şanlıurfa kamuoyunun nabzını tutmayı amaçlıyoruz. Doğru ve tarafsız haberlere kısa süreler içerisinde ulaşmanızı sağlayarak, haberleri öğrenmenin hakkının herkes için olduğunu da göz önünde tutuyoruz.

Güncel haberlerden spora kadar Şanlıurfa’da yaşanan haberler önceliğimizi oluşturuyor. Bunun yanında ulusal ve dünyayı ilgilendiren konuları da yine haber sitemizde bulabilirsiniz.

Şanlıurfa sürekli gelişen bir bölge olduğundan yaşananların bölge sakinleri tarafından öğrenilmesi de önem taşıyor. Bölgedeki her türden gündem, spor, siyaset, ekonomik faaliyetleri öğrenebileceğiniz haber sitemiz her zaman güncel içerikleriyle haberi kaynağından öğrenmenizi sağlıyor. Bu sayede Şanlıurfa’da olan bitenleri her zaman öğrenme olanağınız bulunuyor.

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve urfaguncel.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.